Gran Canaria 2021: 01.05, 08.05

Gran Canaria on suuruselt kolmas Kanaari saar ning lõõgastavat keskkonda, suurepäraseid randasid ja päikeselist kliimat arvestades on lihtne mõista, miks see saar nii populaarne puhkusesihtkoht on.

Nimi „Gran Canaria“ usutakse olevat tulenenud ladinakeelsest sõnast „canis“, mis tähendab koera – usutavasti oli saar kunagi koduks paljudele metsikutele koertele. Gran Canaria pakub erinevaid elamusi, seega on see teile kindlasti sobiv sihtkoht. Saarel asuvad suhteliselt väikesed kalurikülad ja suurepärased golfirajad, aga ka Las Palmas’e ööklubid, restoranid ja suurlinnale omased ostuvõimalused. Mõned teised Gran Canaria vaatamisväärsused on merekaldal asuvad Maspalomase liivaluited ja Amadorese rannakuurort, kus valge liiv kohtub taevasinise merega. Gran Canaria on koduks ka kuulsale merekuurortile nimega Playa del Ingles, kus leiab igale maitsele restorane, baare ja ööklubisid. Tegemist on Lõuna-Euroopa idüllilise külakeskkonnaga, mida täiustavad kitsad tänavad ja ilus sadam nimega Puerto de Mogan.

NB! Kõik reisijad peavad esitama tõendi negatiivse PCR-testi kohta, millega tõendatakse, et reisival isikul ei ole koroonaviirust.
Lastel on PCR-test nõutav alates 6. eluaastast.
Test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne lennu saabumist sihtkohta (arvestatuna kohaliku aja järgi, Tenerifel on kell -2h Eesti ajast).
Ilma inglisekeelse tõendita reisijat pardale ei lubata.

Testi saab teha nt. SYNLAB, MEDICUM või CONFIDO tervisekeskuses, test on tasuline (hind orienteeruvalt 60 eur + inglisekeelse tõendi saab alla laadida testi.me telefonirakenduse kaudu tasuta).

Kõik reisijad, kes lendavad Tenerifele on kohustatud mitte varem kui 48 h enne lendu täitma ankeedi ja saama QR koodi https://www.spth.gob.es/
QR kood peab olema salvestatud telefoni või kaasas väljaprindituna.

Tenerifel on maski kandmine kohustuslik nii siseruumides kui ka õues (sh hotelli territooriumil ja rannas).

Täpsem info kehtivate nõuete kohta: https://www.hellocanaryislands.com/coronavirus/

Eestisse tagasi tulles peab jääma 10 päevaks eneseisolatsiooni. Isolatsioonikohustuse lühendamiseks võib lasta end koroonaviiruse suhtes lennujaamas testida. Testi tulemuse teadasaamiseni peab inimene viibima täielikus eneseisolatsioonis. Negatiivsetest tulemustest teavitatakse testijat tekstisõnumi teel, positiivsete osas helistatakse, tulemus on nähtav ka terviseinfosüsteemis digilugu.ee ID-kaardiga sisenedes. Negatiivse testitulemuse korral tuleb seitse esimest päeva olla piiratud eneseisolatsioonis ehk käia tohib küll tööl ja näiteks poes, kuid vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Ka tööl viibides tuleks teistega distantsi hoida. Mitte varem kui 7 päeva pärast esimese testi tulemuse saamist tuleb teha teine test ning kui ka see on negatiivne, saab jätkata tavapärast elu. Lapsed kuni 18 eluaastat: õppijad võivad samuti teha piiril koroonatesti, ent esimene negatiivne testitulemus ei anna õigust kohe haridusastutusse naasta. Kui vähemalt 7 päeva pärast esimest testi tehakse teine test, mille tulemus on samuti negatiivne, loetakse see võrdseks kahenädalase isolatsioonis olemisega.

Otselennud Tallinnast Gran Canariale algavad 06.02.2021
Gran Canaria mahe kliima võimaldab aastaringselt nautida rannamõnusid kaunitel liivarandadel ja harrastada veespordialasid.


GRAN CANARIA 24.04-01.05.2021- VÄLJA MÜÜDUD/

01.05-08.05.2021/ 08.05-15.05.2021/ 15.05-22.05.2021 (7 ööd) VIIMASED KOHAD

CORONA ROYA HOTEL 2★

STUDIO

hommikusöökidega al 620 EUR/in
hommiku ja õhtusöökidega al 673 EUR/in
KÕIK HINNAS al 743 EUR/in

Eriti head toad on 1 magamistoaga apartemendid, deluxe
APARTAMENDID 1 magamistoaga

hommikusöökidega al 642 EUR/in
hommiku ja õhtusöökidega al 694 EUR/in
KÕIK HINNAS al 764 EUR/in

DELUXE

hommikusöökidega al 700 EUR/in
hommiku ja õhtusöökidega al 752 EUR/in
KÕIK HINNAS al 822 EUR/in


BUNGALOWS CORDIAL SANDY GOLF 2★
ilma söökideta al
572 EUR/in
hommikusöökidega al
625 EUR/in

CORDIAL GREEN GOLF 3★
hommikusöökidega al
625 EUR/in
hommiku ja õhtusöökidega al
697 EUR/in

APARTAMENTOS CORDIAL MOGAN VALLE 3★
hommikusöökidega al
706 EUR/in
hommiku ja õhtusöökidega al
774 EUR/in

HOTEL HL RONDO 4★
hommiku ja õhtusöökidega al
720 EUR/in

LABRANDA PLAYA BONITA 4★
KÕIK HINNAS al
790 EUR/in

APARTMENTS TURBO CLUB 2★
KÕIK HINNAS al
696 EUR/in

HOTEL THE ANAMAR SUITES 4★
hommikusöökidega al
752 EUR/in
hommiku ja õhtusöökidega al al
796 EUR/in

HOTEL RIU PALACE OASIS 5★
hommiku ja õhtusöökidega al
1206 EUR/in

LAS BRISAS 3★
ilma söökideta al
608 EUR/in

HL MIRAFLOR SUITES 4★
hommiku ja õhtusöökidega al
748 EUR/in
KÕIK HINNAS al
846 EUR/in

HOTEL CORDIAL MOGAN PLAYA 4★
hommiku ja õhtusöökidega al
948 EUR/in

GOLD BY MARINA 4★ ADULTS ONLY
hommikusöökidega al
814 EUR/in

BULL ESCORIAL AND SPA 3★
hommiku ja õhtusöökidega al
864 EUR/in KÕIK HINNAS al 969 EUR/in

HOTEL DUNAGOLF SUITES 3★
ilma söökideta al
823 EUR/in
hommikusöökidega al
902 EUR/in

BULL DORADO BEACH AND SPA 3★
KÕIK HINNAS al
902 EUR/in

HOTEL RIU GRAN CANARIA 4★
KÕIK HINNAS al
1043 EUR/in

LOPESAN BAOBAB RESORT 5★
hommikusöökidega al
1008 EUR/in
hommiku ja õhtusöökidega al
1099 EUR/in

LOPESAN VILLA DEL CONDE RESORT AND THALASSO 5★
hommikusöökidega al
1028 EUR/in
hommiku ja õhtusöökidega al
1119 EUR/in

Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas.
Hinnad 28.03.2021  seisuga

Vastutav reisikorraldaja
FlytoCanarias
Global Travel Management S.L.

VIISA

Gran Canaria, kui Hispaania Kuningriigigi koosseisu kuuluv piirkond on Eesti kodanikele viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui ID-kaardi alusel. Vene kodanikele ja Eesti mittekodanikust elanikel nn. „Halli passiga“ on Hispaaniasse reisimine viisavaba, juhul kui on olemas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Kaasa tuleb võtta pass + ID kaart, mõlema  kehtivus peab olema vähemalt 3 kuud peale reisi lõppu.

Juhul kui lapsega reisib vaid üks lapsevanematest või vanem, kellel on lapsest erinev perekonnanimi peaks reisil kaasas olema lapse vanemate ühine nõusolek. Sama kehtib lapsega reisival täiskasvanul, kes ei ole lapse seaduslik hooldaja. Volituse näidise ja lisainfo leiate SIIT.

REISIKINDLUSTUS, ARSTIABI

Reisile minnes soovitame tungivalt vormistada kõikidele reisijatele reisikindlustus, mis kataks kulud tervisega seotud juhtumite, pagasi kadumise, varguse või rikkumisega seotud juhtumite kui ka reisitõrke korral, kuna kõikide pakettreiside muutmine ja tühistamine on alati seotud kulutustega.

Eesti Haigekassas arvel olevatel inimestel on võimalik saada, vajaminevat arstiabi samadel tingimustel Hispaania kindlustatutega. Eeldusel, et kaasas on Euroopa ravikindlustuskaart, mis tuleb eelnevalt vormistada Eesti Haigekassas. Täpsem info reeglite kohta on Eesti Haigekassa kodulehel. Samas tuleb arvestada, et see ei kata mitte kõiki kulutusi (täpsem info Haigekassa kodulehel), seega soovitame kõigil vormistada kindlustusfirmade poolt pakutav reisi tervisekindlustus.


SAMAS KATEGOORIAS PAKKUMISEDEKSOOTIKA 2021-22: Kuuba

Puhka 24.12.2021-12.04.2022 Kuubal. Meie reisid Kuubale (HAV) toimuvad Turkish Airlinesi liinilendudega ning ümberistumine lõppsihtkohta toimub Istanbuli lennujaamas. Reisijad saavad kaasa võtta

EKSOOTIKA 2021-22: Mauritius

Puhka 29.12.2021-23.03.2022 Mauritiusel! Meie reisid Mauritiusele (MRU) toimuvad Turkish Airlinesi liinilendudega ning ümberistumine lõppsihtkohta toimub Istanbuli lennujaamas. Reisijad saavad kaasa võtta

EKSOOTIKA 2021-22: Mehhiko

Tunneta vürtsikaid maitseid, ebatavalist elutempot, võimsat maiade ja asteekide tsivilisatsiooni pärandit, ilusat loodust, valgeid randu, läbipaistavat Kariibi merd, lõpmatut puhkust

EKSOOTIKA 2021: Bali saar – uus trendisihtkoht!

Suvi 2021 eksootilistesse sihtkohtadesse liinilendudega sõidame: Indoneesiasse (DPS) . Meie reisid toimuvad Turkish Airlinesi liinilendudega ning ümberistumine lõppsihtkohta toimub Istanbuli lennujaamas. Reisijad saavad

Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas.
Hinnad 06.01.2021  seisuga