31.10 Kreeta, Tallinnast

Reisikorraldajate esmaseks prioriteediks on meie klientide turvalisus ja ohutus.

Vastutustundliku reisikorraldajana oleme varasemast teinud veelgi põhjalikuma uuringu meie kõikides sihtkohtades sealsete hetkel kehtivate turvalisuse meetmete osas ning valinud tänastes oludes reisimiseks vaid need, kus rangelt jälgitakse WTTC poolt välja töödeldud turvalisuse protokolle, kus on piisavalt tugev tervisehoiu tase ning kus meie kliente teenindavad hotellid, mis on saanud Covid-19 turvalususe sertifikaadi. Samuti on väga tugeva kontrolli läbinud transfeeride ja muude meie poolt vahendatavate teenuste maksimaalne turvalisus vastavalt kehtestatud nõuetele

Alates 26.10.2020 peavad reisijad, kes saabuvad Kreetalt järgima eneseisolatsiooni nõuet või isolatsioonikohustuse lühendamiseks ning tööle naasmiseks laskma end koroonaviiruse suhtes lennujaamas testida. Eesti elanikele on testimine tasuta, välismaalased saavad kohapeal tasuda kaardimaksega. Täpsem info eneseisolatsiooni ja selle lühendamise võimalustest on leitav välisministeeriumi kodulehel https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-karantiininouete-kohta-euroopast-saabujatele

31.10-07.11.2020 KREETA SAAR/ TALLINNAST

Hotel Toitlustus Hind alates
Diogenis Blue Palace 4★ hommiku ja õhtusöökidega 379€
Sergiani Garden 3★ ilma söökideta 385€
Diogenis Blue Palace 4★ ALL 399€
Villa Mare Monte 4★ ilma söökideta 419€
Stelios Gardens 3★ ilma söökideta 419€
Palmera Beach Hotel and SPA 3+* ilma söökideta 439€
W Suites 4KEYS* ilma söökideta 445€
Stella Village Hotel and Bungalows 3+* ALL 499€
Gouves Water Park Holiday Resort 4★ ALL 499€
Petousis Hotel and Suites 4★ hommikusöökidega 519€
Yianna Caravel Suites 4★ hommikusöökidega 535€
Stella Palace Resort and SPA 5★ ALL 565€
Knossos Beach Bungalows and Suites 5★ hommiku ja õhtusöökidega 639€
Anissa Beach and Village 4★ ALL 655€
Mitsis Rinela Beach Resort and Spa 5★ ALL 669€
Lyttos Beach 5★ ALL 799€
Knossos Beach Bungalows and Suites 5★ ALL 815€
Stella Island Luxury Resort and Spa 5★ hommiku ja õhtusöökidega 999€
Creta Maris Beach Resort 5★ ALL 1045€

Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas.
Hinnad 23.10.2020  seisuga

HINNA SISSE KUULUB:

  • edasi-tagasi lend Tallinnast otse sihtkohta
  • transfeer lennujaamast hotelli ja hotellist lennujaama
  • ööbimine valitud hotellis, valitud perioodiks, valitud toitlustusega
  • eestikeelse esindaja teenused sihtkohas
  • lennujaamamaksud

Tähelepanu! Lennureisil on kohustuslik kanda maski ning enne lennukisse lubamist kontrollitakse vajadusel nõutava negatiivse Covid-testi tõendi olemasolu (Küpros). Kreetale ja Türki reisimisel ei ole negatiive PCR-testi tõend nõutav, kuid soovitame selle tegemist, et tagada kõikide reisijate maksimaalne turvalisus. Naastes Eestisse riikidest, mille antud nädala nakatumisnäit on üle 17.6, tuleb arvestada reisijärgse 14 päevase eneseisolatsiooniga. Selle alternatiiviks on Covid-testi teostus lennujaamas, ning eneseisolatsioon kuni esmase negatiivse vastuse laekumiseni (ca 2 päeva).  
Teave liikumispiirangute kohta Eestisse saabujatele on leitav siit.
Täpsem informatsioon nõutavate reisidokumentide ja sihtriigis kehtivate nõuete kohta leiab siit.

Tellimuslennud toimuvad vastavalt 21.septembril 2020 kinnitatud lennupiiranguid puudutava Majandus- ja taristuministri korralduse muudatusele.

OLULINE INFO KREETA SAARELE REISIMISEST

Ettevalmistus reisiks Kõik Kreekasse suunduvad reisijad peavad täitma registreerimisvormi (Passenger Locator Form – PLF) vähemalt 24 tundi enne riiki sisenemist. PLF-vorm tuleb täita veebis ning selle leiab siit: https://travel.gov.gr/ (vorm ei pruugi igas brauseris avaneda).
PLF registreerimisvormis tuleb esitada detailne teave oma lähtepunktist, hiljuti teistes riikides viibitud perioodi kohta ja Kreeka majutusasutuse aadressi kohta, kus reisija puhkuse ajal viibib. Pärast PLF-vormi esitamist saabub vormi esitamise kinnitus ja iga reisija saab reisiga samal kuupäeval isikliku QR-koodi, mis tuleb esitada nii Tallinna Lennujaamas, kui ka Kreeka lennujaama saabumisel oma mobiiltelefoni ekraanilt või paberil. Kood saadetakse reisija emailile reisi väljumiskuupäeva esimestel tundidel.
Kui QR-koodi jääb peale vormi õigeaegset ja edukat täitmist siiski saamata ja reis on kohe algamas, palume klientidel saadud kinnitusteate trükkida või salvestada mobiiltelefoni. Samuti soovitame salvestada kogu täidetud vormi pdf-failina ning printida või salvestada see oma mobiiltelefoni.
NB! Andmed alla 18-aastaste lapse või laste kohta PLF-is täidab üks vanematest. Hotellid ja adressaadid vormingus Reisijate registreerimisvormil olevad aadressid peavad olema täielikud koos postiindeksiga (nii väljumise koht, kui ka Kreeka majutuse aadress). Kreeta hotellide täieliku nimekirja koos vajalike detailidega, leiad siit. Kreeka piirkonnad on vormis kreeka keeles nt Kreeta – Kriti.
Kreekas saabumise turvaprotokoll Pärast Kreeka lennujaama väravasse kontrollitakse lennujaamas iga reisija QR-koodi, mis tuleb esitada trükitud kujul või näidata mobiiltelefonist. QR-koodi puudumise korral määratakse igale Kreekasse saabuva reisijale 500-eurone rahatrahv ja tal tuleb täita PLF-vorm Kreeka lennujaamas vastavalt kohalike ametivõimude poolt kehtestatud korrale.
Pärast QR-koodi kontrollimist võidakse lennujaamas teha (pistelise valiku alusel) osadele reisijatele Covid-19 test. Kontrollitavad reisijad peavad hotelli saabumisel teavitama administraatorit oma lennujaamas tehtud testist administratsiooni ja ootama tulemuste selgumist oma hotellitoas. Samuti peavad testitud reisija pereliikmed või kaaslased, kes elavad temaga samas toas, olema isolatsioonis kuni COVID-19 testi tulemuste selgumiseni. Testi tulemusi tuleb oodata 24 tundi ja need avaldatakse ainult positiivse tulemuse saanud isikutele. Testi positiivse vastuse puhul võetakse reisijaga ühendust ja selgitatakse talle edasist tegevust. Turistid viiakse selleks ette nähtud hotellidesse isolatsiooni. Isolatsioonihotellis viibimise eest tasu ei nõuta, kuid turist vastutab ise tagasilennu piletite muutmise eest. Reisijatele, kes ei järgi isolatsiooninõuet (kuni testi tulemuste avaldamiseni või kuni 24 tunni jooksul), määratakse Kreeka ametiasutuste poolt kehtestatud 5000-euro suurune trahv, inimese kohta. Kreeka lennujaamades ja ühistranspordi ootealadel on reisijatel kohustus kanda kaitsvaid näomaske, järgida ohutut distantsi ja teenindajate ohutusjuhiseid.
Eeskirjade eiramise eest võivad Kreeka ametnikud teha 150-eurose trahvi. Riigisisesed piirangud Maski kandmine on kohustuslik kõikjal ühistranspordis ja siseruumides, lokaalsetes koldepiirkondades kõikjal avalikus ruumis (nii sees kui ka väljas). Reisijate turvalisus on meie esmane prioriteet ning hoolitseme selle eest, et kõik oleks kaitstud ja hoitud. Ohutumaks reisimiseks leiab meie kodulehelt vajaliku teabe turvameetmete kohta lennujaamades, transfeeridel ja hotellis.
Kogu info leiad http://travelhit.ee/teave-ohtumaks-reisimiseks/
Juhime tähelepanu sellele, et Kreeka võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi. Avaliku võimu kehtestatud nõuded ei annа reisijale õigust pakettreisilepingu üles ütlemiseks ja reisitasu tagasi saamiseks, reisitasu alandamiseks ja/või hüvitise nõudmiseks.


SAMAS KATEGOORIAS PAKKUMISED31.10 Kreeta, Tallinnast

Reisikorraldajate esmaseks prioriteediks on meie klientide turvalisus ja ohutus. Vastutustundliku reisikorraldajana oleme varasemast teinud veelgi põhjalikuma uuringu meie kõikides sihtkohtades

01.11, 08.11, 15.11 Küpros

Küprosele sõitvatel reisijatel tuleb esitada riiki saabumisel tõend negatiivse PCR (Polymerase Chain Reaction meetodil tehtud) testi kohta, mis tõendab, et

TALV 2020-21 Egiptus

Oleme avanud uue Egiptuse 2020/2021 hooaja. Punane meri ja külalislahked Hurghada ja Sharm el Sheikhi kuurordid kutsuvad taas imelist Egiptust  avastama.