EKSOOTIKA 2021: Seišellid

Seishellid- maagilised saared, mis lebavad nagu pärlitest kaelakee India ookeani tumesinises juveelikarbis. 115 saarest koosnev riik on laiali paisatud Aafrika lähedusse 400000 km2 suurusele akvatooriumile, kuid maismaa moodustab sellest ainult 280-444 km2.

Siin on rohkem mereparke, kui mujal maailmas ning 75 saart on korallsaared, nende hulgas maailma suurim atoll Aldabra. Selles paradiisis ei lange temperatuur kunagi alla +24, kristallselged veed koralliaedadega kujutavad endast tipptasemel snorgeldamis-ja sukeldumispaiku, kus elutseb üle 800 kalaliigi. Saartel sädistavad värvikad lindudehordid ja kasvab palju erinevaid taimi, nende hulgas haruldane “coco de mer” ehk topeltkookos (kahepoolse kookosviljaga). Saarestikus elavad 75000 elanikku on hästi külalislahked ja sõbralikud, eksootiline kreooli köök pakub ka unustamatuid maitseelamusi.

Mahé– tähtsaim saar, kus elab 90% elanikest ja paikneb pealinn Victoria.
Praslin– suuruselt teine saar, 15-min lennusõidu kaugusel Mahe’st. See saar on oma suuremast naabrist palju rahulikuma elutempoga ning ta uhkuseks on Vallée de Mai: UNESCO Maailmapärandi nimekirja kantud vihmamets, “Eedeni aia” ekvivalent.
Endised piraatide poolt hinnatud saared on tänapäeval paradiisiks nii rannaturistidele kui ka eksootilise taime-ja loomariigiga tutvuda ihkajatele.

Lennuinfo:


SAMAS KATEGOORIAS PAKKUMISEDEKSOOTIKA 2021: Tai

MIKS KÜLASTADATaimaal asub suurel hulgal imekauneid liivarandu ning sadu väikeseid saari. Aastaringselt soe õhu- ja meretemperatuur loob väga mitmekesise mereelustiku.

EKSOOTIKA 2021: Vietnam

MIKS KÜLASTADAVietnamis on olemas kõik, mida üheks puhkuseks vaja on – meeldiv kliima, imeline loodus, maitsvad toidud ning hulganisti avastamist

EKSOOTIKA 2021: Kuuba

Kuuba, see on meeldivalt soe ja päikeseline kliima, kaunid liivarannad ja selge sinine vesi, koloniaalne arhitektuur, värvikirev ajalugu, Fidel Castro