Rodostamo Hotel & Spa 5★

Uus hotell. Asub mäejalamil maalilises kohas, Dassia ja Gouvia külakeste läheduses, kus on hulgaliselt taverne, restorane, baare ja diskoteeke. Maitsvad toidud ja hea teenindus. Soovitame rahulikuks ja romantiliseks puhkuseks paaridele ja peredele. 2 korda nädalas on transfeer Korfu linna.

Loe edasi

Corfu Holiday Palace 5★

Hotell asub Pontikonisi saare vastas, kõrgendikul. Hotelli aknast saab jälgida lennukite maandumisi ja õhkutõuse. Hotellil on helikindlad aknad, mis tagavad puhkajatele vaikuse. Sobib keskealistele ja vanematele ja reisijale, kes soovivad Korfu linna lähedast majutust.

Loe edasi

Fodele Beach Waterpark Holiday Resort 5★

Suur hotellikompleks, hea infrastruktuuriga, maalilise aia ja laia liivarannaga. Asub rahulikus asukohas, Fodele küla läheduses, mis on ka kuulsa kunstniku El Greco kodukoht. Lai valik toatüüpe, aktiivne animatsioon, hotellil on oma veepark. Juhim etähelepanu, et hotell asub kõrgendikul, seega ei sobi see liikumisraskustega klientidele. Sobib aktiivseks perepuhkuseks.

Loe edasi

Ikaros Beach Resort & SPA 5★

Kõrge teeninduse ja toitlustuse kvaliteet. Malia ja Stalida linnakesed asuvad mõlemad 5-10 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Malia on Hersonissose kõrval teine aktiivse ööelu poolest tuntud paik. Hotell asub küla keskusest kaugemal, seega, tänu heale rannale ja lastesõbralikule atmosfäärile, sobib puhkamiseks nii peredele kui noortele-lõbujanulistele.

Loe edasi

Sea Side Resort & Spa 5★

Kaasaegne hotell, hästisisustatud numbritoad, omas kategoorias tagasihoidlik toitlustus. Asub kõrgendikul, kust avaneb imekaunis vaade merele. Trepiastmete rohkuse tõttu territooriumil ei soovita me seda hotelli liikumispuuetega puhkajaile ja neile, kellele selline sportlikkus pole eriti meelepärane. Hotellis peatuvad enamjaolt turistid Euroopast. Sobib paaridele ja rahulikuks perepuhkuseks.

Loe edasi

Annabelle Beach Resort 5★

Ilusa hoolitsetud rohelise territooriumi ja mugavate numbritubadega hotell. Toad on kõik kahekorruselistes bangalotes. Kõik hinnas teenindusega, kogu päeva vältel sportlik animatsioon ning õhtuti meelelahutusprogramm. Asub Anissarase külas, mitte kaugel Hersonissose linnast. Sobib perepuhkuseks. Hotellis on palju treppe, seega ei ole sobilik liikumisraskustega kliendile.

Loe edasi

Nana Beach Resort Hotel 5★

Rohelise territooriumi ja hea infrastruktuuriga perehotell. Hotell pakub rikkalikku toitlustust ja igaõhtust show-programmi erinevates euroopa keeletes. Hotell asub Hersonissose ja Stalida kuurorti läheduses, kust leiab kauplusi, taverne, baare. Sobib klientidele, kes naudivad õhtuset jalutust promenaadil, samuti aktiivseks perepuhkuseks.

Loe edasi

Bella Beach Hotel 5★

Hotellil on hea mereäärne asukoht, mitte kaugel populaarsest Hersonissose keskusest, täis baare, taverne, kauplusi ja diskoteeke. Suure, kauni ja roheline territooriumiga mugav hotell, stiilsed numbritoad, kõrgeklassiline teenindus, hea toitlustus, laialdane valik ajaveetmisvõimalusi. Soovitame perepuhkuseks, samuti noortele ja aktiivsetele puhkajatele.

Loe edasi
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide