Minamark Beach Resort 3★

Sobib noortele ja nooruslikele puhkajatele, sest asub Sheraton Roadil – Hurghada uue kesklinna peatänaval ning melu ja möll on igal ajal käeulatuses. Samas on territooriumil suhteliselt rahulik atmosfäär, kui just ei satuta majutuma vähestesse tänavapoolsetesse tubadesse.

Loe edasi

Labranda Tower Bay 4★

Rahulik ja meeldiv hotell sõbraliku personaliga, avarad numbritoad, hea toitlustus ja hoolitsetud territoorium. Ideaalne paik rahulikuks puhkuseks eemal linnakärast. Hotelliranna vastas olemas ilus koralliriff. Sobib romantiliseks ning perepuhkuseks lastega.

Loe edasi

Tropitel Naama Bay 5★

Hotell asub Naama Bay keskuse südames, tuntud promenaadi ääres, kus asub palju kauplusi ja baare. Läheduses olemas ööklubid Hard Rock Café ja Little Buddha, hotellil on suur roheline territoorium, mis on jagatud 2 osaks, üks neist vaatab Naama Bay peatänavale, teine Resort area poole, kus avaneb ilus vaade mägedele ning Naama Bay sadamale. Liivarand asub 5 minutilise käigu kaugusel. Sobib hästi noortele ja neile, kellele meeldib liikuda linnas, samuti ka peredele lastega.

Loe edasi

Sultan Gardens Resort 5★

Hotell asub kaunis asukohas, ideaalne paik allveeujumiseks ning snorgeldamiseks. Suur hoolitsetud territoorium, avarad numbritoad ja maitsev mitmekesine köök. Hotell on pärinud mitu auhindu oma arhitektuuri ja maatstiku projekti poolt. Populaarne hotell eurooplaste hulgas, sobib aktiivseks perepuhkuseks.

Loe edasi

Sea Club 5★

Eelmistel hooaegadel väga positiivset vastukaja leidnud hotell Nabq Bay piirkonna alguses, moodustab ühise terviku hotelliga Sea Life ja Sea Gardens . Hotellide infrastruktuurid on ristkasutuses. Sobib nii noortele, kui perepuhkuseks.

Loe edasi

Domina Coral Bay Aquamarine 5★

Hotelli Aquamarine Beach korpusehooned asuvad vahetus läheduses rannast, samal ajal korpus Aquamarine Pool oma basseiniga asub eemal peaterritooriumist, jalutuskäigu kaugusel Elisir Spaast ja sukeldumiskeskusest Sheikh Coast. Päeva jooksul meelelahutusprogramm, õhtuti showprogramm.Ilus territoorium, kompleksi Domina Coral Bay Hotel, Resort, Spa & Casino arenenud infrastruktuur meeldib aktiivsele puhkajale. Sobib noortele ja perepuhkuseks. Hea hotell arenenud infrastruktuuri ja suure ilusa territooriumiga. Soovitame noortele ja perepuhkuseks koos lastega.

Loe edasi

Magawish Village & Resort 4★

Üks esimesi hotelle, mis Hurghadas turismitööstuse saabumisel avati. Tänapäeval on siin hinnatud sukeldumiskeskus ja surfikeskus. Purjelaudurid, nagu ka teised külastajad, on hotelli ranna mitmeid kordi hinnanud Hurghada üheks paremaks. Miinuseks on suhteliselt väsinud numbritoad, kuigi neid osaliselt pidevalt renoveeritakse. Sobib aktiivsetele rannapuhkajatele, kes ei lase ennast sellest häirida…

Loe edasi

Arabia Azur 4★

Arabia Azur Resort on Hurghada rahvusvahelisest lennujaamast 15-minutilise sõidu kaugusel. Kohapeal on saadaval tasuta privaatne parkla ja autorent. See majutusasutus on ühes parimaks hinnatud asukohas Hurghadas. Võrreldes teiste samas piirkonnas olevate majutusasutustega on külastajad selle üle õnnelikumad.

Loe edasi