Mistral Studios 2★

Väike hubane hotell Malia kuurortlinna südames, kus läheduses on klubid ja meelelahutusasutused. Hotelliala on eraldatud ja oma infrastruktuuriga. Stiilsed kööginurgaga renoveeritud stuudiod. Soovitame noortele ja piiratud eelarvega puhkavatele paaridele.

Loe edasi

Aqua Mare Hotel 3★

Uus hotell Kallikratia populaarse kuurortlinna keskuses. Hotelli lähedal asuvad paljud poed, suveniiripoed, taverne, trendikad baare, restorane ja laia valikut meelelahutust. Mugavad toad, peen disain (klassikaline, kaasaegne ja romantiline), kvaliteetne teenindus. Ideaalne valik komfortseks puhkuseks.

Loe edasi

Rodostamo Hotel & Spa 5★

Uus hotell. Asub mäejalamil maalilises kohas, Dassia ja Gouvia külakeste läheduses, kus on hulgaliselt taverne, restorane, baare ja diskoteeke. Maitsvad toidud ja hea teenindus. Soovitame rahulikuks ja romantiliseks puhkuseks paaridele ja peredele. 2 korda nädalas on transfeer Korfu linna.

Loe edasi

Corfu Holiday Palace 5★

Hotell asub Pontikonisi saare vastas, kõrgendikul. Hotelli aknast saab jälgida lennukite maandumisi ja õhkutõuse. Hotellil on helikindlad aknad, mis tagavad puhkajatele vaikuse. Sobib keskealistele ja vanematele ja reisijale, kes soovivad Korfu linna lähedast majutust.

Loe edasi

Fodele Beach Waterpark Holiday Resort 5★

Suur hotellikompleks, hea infrastruktuuriga, maalilise aia ja laia liivarannaga. Asub rahulikus asukohas, Fodele küla läheduses, mis on ka kuulsa kunstniku El Greco kodukoht. Lai valik toatüüpe, aktiivne animatsioon, hotellil on oma veepark. Juhim etähelepanu, et hotell asub kõrgendikul, seega ei sobi see liikumisraskustega klientidele. Sobib aktiivseks perepuhkuseks.

Loe edasi

Ikaros Beach Resort & SPA 5★

Kõrge teeninduse ja toitlustuse kvaliteet. Malia ja Stalida linnakesed asuvad mõlemad 5-10 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Malia on Hersonissose kõrval teine aktiivse ööelu poolest tuntud paik. Hotell asub küla keskusest kaugemal, seega, tänu heale rannale ja lastesõbralikule atmosfäärile, sobib puhkamiseks nii peredele kui noortele-lõbujanulistele.

Loe edasi

Sea Side Resort & Spa 5★

Kaasaegne hotell, hästisisustatud numbritoad, omas kategoorias tagasihoidlik toitlustus. Asub kõrgendikul, kust avaneb imekaunis vaade merele. Trepiastmete rohkuse tõttu territooriumil ei soovita me seda hotelli liikumispuuetega puhkajaile ja neile, kellele selline sportlikkus pole eriti meelepärane. Hotellis peatuvad enamjaolt turistid Euroopast. Sobib paaridele ja rahulikuks perepuhkuseks.

Loe edasi

Belair Beach Hotel 4★

Keskmise suurusega «kõik hinnas» kontseptsioonil töötav hotell. Hotell asub küll linnas, kuid omab siiski küllaltki hea infrastruktuuriga territooriumi. Heledates toonides, lihtsa sisustusega toad. Kesklinn jalutuskäigu kaugusel, ka hotelli kõrval poed ja kohvikud. Hotelli läheduses ka mitu windsurfi keskust. Sobib noortele ja veespordi harrastajatele.

Loe edasi