Mistral Studios 2★

Väike hubane hotell Malia kuurortlinna südames, kus läheduses on klubid ja meelelahutusasutused. Hotelliala on eraldatud ja oma infrastruktuuriga. Stiilsed kööginurgaga renoveeritud stuudiod. Soovitame noortele ja piiratud eelarvega puhkavatele paaridele.

Loe edasi

Aqua Mare Hotel 3★

Uus hotell Kallikratia populaarse kuurortlinna keskuses. Hotelli lähedal asuvad paljud poed, suveniiripoed, taverne, trendikad baare, restorane ja laia valikut meelelahutust. Mugavad toad, peen disain (klassikaline, kaasaegne ja romantiline), kvaliteetne teenindus. Ideaalne valik komfortseks puhkuseks.

Loe edasi

Rodostamo Hotel & Spa 5★

Uus hotell. Asub mäejalamil maalilises kohas, Dassia ja Gouvia külakeste läheduses, kus on hulgaliselt taverne, restorane, baare ja diskoteeke. Maitsvad toidud ja hea teenindus. Soovitame rahulikuks ja romantiliseks puhkuseks paaridele ja peredele. 2 korda nädalas on transfeer Korfu linna.

Loe edasi

Corfu Holiday Palace 5★

Hotell asub Pontikonisi saare vastas, kõrgendikul. Hotelli aknast saab jälgida lennukite maandumisi ja õhkutõuse. Hotellil on helikindlad aknad, mis tagavad puhkajatele vaikuse. Sobib keskealistele ja vanematele ja reisijale, kes soovivad Korfu linna lähedast majutust.

Loe edasi

Fodele Beach Waterpark Holiday Resort 5★

Suur hotellikompleks, hea infrastruktuuriga, maalilise aia ja laia liivarannaga. Asub rahulikus asukohas, Fodele küla läheduses, mis on ka kuulsa kunstniku El Greco kodukoht. Lai valik toatüüpe, aktiivne animatsioon, hotellil on oma veepark. Juhim etähelepanu, et hotell asub kõrgendikul, seega ei sobi see liikumisraskustega klientidele. Sobib aktiivseks perepuhkuseks.

Loe edasi

Ikaros Beach Resort & SPA 5★

Kõrge teeninduse ja toitlustuse kvaliteet. Malia ja Stalida linnakesed asuvad mõlemad 5-10 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Malia on Hersonissose kõrval teine aktiivse ööelu poolest tuntud paik. Hotell asub küla keskusest kaugemal, seega, tänu heale rannale ja lastesõbralikule atmosfäärile, sobib puhkamiseks nii peredele kui noortele-lõbujanulistele.

Loe edasi

Sea Side Resort & Spa 5★

Kaasaegne hotell, hästisisustatud numbritoad, omas kategoorias tagasihoidlik toitlustus. Asub kõrgendikul, kust avaneb imekaunis vaade merele. Trepiastmete rohkuse tõttu territooriumil ei soovita me seda hotelli liikumispuuetega puhkajaile ja neile, kellele selline sportlikkus pole eriti meelepärane. Hotellis peatuvad enamjaolt turistid Euroopast. Sobib paaridele ja rahulikuks perepuhkuseks.

Loe edasi

Belair Beach Hotel 4★

Keskmise suurusega «kõik hinnas» kontseptsioonil töötav hotell. Hotell asub küll linnas, kuid omab siiski küllaltki hea infrastruktuuriga territooriumi. Heledates toonides, lihtsa sisustusega toad. Kesklinn jalutuskäigu kaugusel, ka hotelli kõrval poed ja kohvikud. Hotelli läheduses ka mitu windsurfi keskust. Sobib noortele ja veespordi harrastajatele.

Loe edasi

Annabelle Beach Resort 5★

Ilusa hoolitsetud rohelise territooriumi ja mugavate numbritubadega hotell. Toad on kõik kahekorruselistes bangalotes. Kõik hinnas teenindusega, kogu päeva vältel sportlik animatsioon ning õhtuti meelelahutusprogramm. Asub Anissarase külas, mitte kaugel Hersonissose linnast. Sobib perepuhkuseks. Hotellis on palju treppe, seega ei ole sobilik liikumisraskustega kliendile.

Loe edasi

Nana Beach Resort Hotel 5★

Rohelise territooriumi ja hea infrastruktuuriga perehotell. Hotell pakub rikkalikku toitlustust ja igaõhtust show-programmi erinevates euroopa keeletes. Hotell asub Hersonissose ja Stalida kuurorti läheduses, kust leiab kauplusi, taverne, baare. Sobib klientidele, kes naudivad õhtuset jalutust promenaadil, samuti aktiivseks perepuhkuseks.

Loe edasi

Bella Beach Hotel 5★

Hotellil on hea mereäärne asukoht, mitte kaugel populaarsest Hersonissose keskusest, täis baare, taverne, kauplusi ja diskoteeke. Suure, kauni ja roheline territooriumiga mugav hotell, stiilsed numbritoad, kõrgeklassiline teenindus, hea toitlustus, laialdane valik ajaveetmisvõimalusi. Soovitame perepuhkuseks, samuti noortele ja aktiivsetele puhkajatele.

Loe edasi

Lefkoniko Bay 3★

Kompaktne hotell 5 minuti jalutuskäigu kaugusel Rethymno kesklinnast, mitte kaugel rannapromenaadist. Hotell koosneb majast ja basseinist, teisi teenuseid saavad kliendid kasutada hotelli Lefkoniko Beach, mis asub vahetus läheduses üle sõidutee. Sobib perepuhkuseks ja noortele, kellele on oluline linna lähedus.

Loe edasi

Aldemar Knossos Royal 5★

Suure, ilusa ja rohelise territooriumiga hotell. Suurepärane teenindus ja toitlustus. Lastesõbralik infrastruktuur. Hotell asub Royal Mare Thalasso & SPA keskusest viieminutilise jalutuskäigu kaugusel, pakutakse tasuta shuttle-teenust. Kõrgetasemeline hotell lastega perepuhkuse veetmiseks. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.

Loe edasi

Aldemar Knossos Villas 5★

Suur ja arenenud infrastruktuuriga territoorium, kaasaegsed villad. Suurepärane toitlustus ja laitmatu teenindus. Hotell asub thalasso & spaakeskusest (suur valik erinevaid näo-ja kehahooldusprogramme) viieminutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotell nõudlikule puhkajale, kes hindab mugavust ja rahulikku õhkkonda. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.

Loe edasi

Aldemar Cretan Village 4+★

Hotell koosneb 2- ja 3-korruseliste majakeste kompleksist, mis on ehitatud Kreeta küla stiilsi. Suur roheline territoorium, hästi arenenud infrastruktuur lastele. Aktiivne päevane animatsioon ja õhtune meelelahutus. Kuna territooriumil on palju treppe ei ole see hotell mugav liikumisraskustega klientidele või beebivankritega liikumiseks. Sobib aktiivseks puhkuseks lastega peredele. Paljusid teenuseid pakub hotell ainult kõrghooajal ja/või vastavalt ilmastikutingimustele. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.

Loe edasi

Aldemar Royal Mare 5★

Suur ja kena territoorium. Suurepärased numbritoad, hea toitlustus, kõrge teenindustase. Päevane ja õhtune meelelahutusprogramm on rahulik. Kõrgetasemeline hotell sobib igale maitsele. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.

Loe edasi
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide