TravelHit Reisibüroo

Reisikorraldajate reisitingimused

Firma nimi: TravelHit OÜ
Registri kood: 14107061
MTR kood: TRE000852
KMKR nr.: EE101925013
Kehtivad alates: 01.10.201

Ärinimi: Novatours OÜ
Registri kood: 11013879
MTR kood: TRE000096
KMKR nr.: EE100878750
Kehtivad alates: 05.02.2004

Firma nimi: Tez Tour OÜ
Poordi 3, Tallinn
Tööaeg E-R: 09:00 – 18:00
+372 6 235 777
info@teztour.ee
Registri kood: 11468166

Firma nimi: 
Coral Travel Estonia
Liivalaia tn. 22, Tallinn 10118, Estonia
Registri kood: 
16194673
KMKR: EE102365070
Reisikorraldaja tegevusloa: TRE001007

Firma nimi: JoinUp Baltic
Esindus Tallinnas:
Narva mnt.7B – 401, EE-10117
Peakontor: Vienibas g. 109, Riia, Läti LV-1058
Esindus Vilniuses: Manufaktūrų tn. 20-196, LT-11342

Ärinimi: ANEX Tour Eesti
Registri kood: 16678968
SIA Baltic World Eesti filiaal
Liivalaia 22, 6 korrus, Tallinn, Estonia

Ärinimi: SIA ITAKA Latvija
Krišjāņa Barona iela 68/7,
Rīga, LV-1001, Latvija
Esindus Tallinnas:
Lastekodu 25, 10113 Tallinn
+372 600 3055
info@itaka.ee
Lastekodu 25, 10113 Tallinn
Registri kood: 40203178011

Kasulik teada! Info reisijale

Enne reisi soovitame kindlasti tutvuda ka lennuliikluse sätetega:

Tallinna lennujaam. Reaalaja lennuinfo – https://www.tallinn-airport.ee/lennuinfo/reaalaja-lennuinfo/

Tallinna lennujaam. Reisidokumendid — http://www.tallinn-airport.ee/traveler/Reisidokumendid

Smartlynx Airlines — reisijate- ja pagasiveo tingimused

Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus (EÜ) nr 261/2004 — Ühiseeskirjad reisijatele lennureisist mahajätmise korral ning lendude tühistamise või pikaajalise hilinemise eest antava hüvitise ja abi kohta.

Apartamenthotell: Vähemalt kümne majutusruumiga majutusettevõte. Hotellide liigitamiseks on erinevaid aluseid: suurus, hinnatase, teenused, sihtturg, asukoht jne. Majutusettevõtte järk (tärnid) näitab ettevõtte ja seal pakutavate teenuste taset. Apartamenthotellis on tubades söögivalmistamise võimalus ning hotell pakub toitlustusteenust vastavalt hinnakirjale.

Hotell: Toitlustusteenust pakkuv vähemalt kümne majutusruumiga majutusettevõte. Hotellide liigitamiseks on erinevaid aluseid: suurus, hinnatase, teenused, sihtturg, asukoht jne. Majutusettevõtte järk (tärnid) näitab ettevõtte ja seal pakutavate teenuste taset.

Puhkeküla: (Holiday Village) on puhkuseks mõeldud majutuskompleks, mis pakub majutust territooriumil olevates majutushoonetes, kas standardtubades, stuudiotes või kämpingu tüüpi hoonetes. Puhkekülas on tubades söögivalmistamise võimalus või puhkeküla pakub toitlustust puhkeküla söögikohas.
Puhkemaja: (holiday home) Puhkuseks mõeldud majutushoone, mis üüritakse välja täies ulatuses ja milles on söögivalmistamise võimalus.

Kruiisilaev: Kruiisiks mõeldud alus, kus pakutakse klientidele nii majutusvõimalust kui ka toitlustust vastavalt programmile. Kruiisilaevades toimub majutamine kajutites, mille hinna ja kvaliteeditase sõltub kajuti asukohast.

RO/BO — söökideta (ei sisalda toidukordi.)
BB — hommikusöögid (hommikuöögid ja mahl/kohv/tee hinna sees)
HB — hommiku- ja õhtusöögid (joogid õhtusöögi ajal lisatasu eest)
HB+ — hommiku ja õhtusöögid, kus joogid on õhtusöögi ajal hinnas (üldjuhul on hinnas õhtusöögi jooksul 1 pokaal veini või 1 tass kohvi/tee/ mahl/õlu)
FB — täispansion (hommiku- , lõuna- ja õhtusöögid, kus joogid lõuna- ja õhtusöökide ajal on lisatasu eest)
FB+ — täispansion (hommiku- , lõuna- ja õhtusöögid, kus joogid on hinna sees lõuna- ja õhtusöökide ajal. Üldiselt on hinnas toitlustuse raames 1 pokaal veini või 1 tass kohvi/tee/mahl/õlu)
AI — «kõik hinnas» teenus, kus toitlustus hõlmab hommiku- , lõuna- ja õhtusööke; snäkke; karastusjooke ja kohaliku alkoholi etteantud ajavahemikus, mis jääb üldjuhul 10:00 — 22:00 (NB: hotelliti võib «kõik hinnas» teenuse ajalimiit erineda).
UAI — «kõik hinnas» teenus, kus toitlustus hõlmab hommiku- , lõuna- ja õhtusööke; snäkke; karastusjooke ja kohaliku ja importalkoholi etteantud ajavahemikus, mis jääb üldjuhul 10:00 — 22:00 (NB: hotelliti võib «kõik hinnas» teenuse ajalimiit erineda). «Ultra kõik hinnas» teenus võimaldab teenuseid, mis ei kuulu «kõik hinnas» programmi, nt kindlaks määratud teenused hotelli tervisekeskuses; võimalus einestada a la carte restoranis (ette registreerimisel) jne.
AIextra — «kõik hinnas» teenus, kus toitlustus hõlmab hommiku- , lõuna- ja õhtusööke; snäkke; karastusjooke ja kohaliku ja importalkoholi. «Kõik hinnas» teenus kehtib 24h.

Standardtuba: Kahene tuba — toas on 2 eraldi voodit. Sobib kahele inimesele või kahene tuba — toas on 1 suur voodi. Sobib ühele või kahele inimesele.

Ühene tuba: Toas on 1 voodi. Sobib ühele inimesele.

Kolmene tuba: Toas on 3 eraldi voodit, millest üks on kokkupandav voodi. Sobib kolmele inimesele.

Stuudio: Ühest ruumist koosnev apartamentmajutus, mis sisaldab söögivalmistamise võimalust. Stuudio on üldjuhul toatüüp apartamenthotellides.

Apartament: Ühest või kahest magamistoast koosnev apartamentmajutus, mis sisaldab söögivalmistamise võimalust. Apartament on majutustüüp apartamenthotellides.

Deluxe tuba: Hotelli poolt pakutav kõrgema kvaliteediga tuba kui standardtuba ja superior tuba, mis pakub paremaid vaateid, toateenuseid jne.

Superior tuba: Hotelli poolt pakutav kõrgema kvaliteediga tuba kui standardtuba, mis pakub paremaid vaateid, toateenuseid jne.

Merevaatega tuba: Standardtuba merevaatega. Merevaade võib nii olla osaline kui ka otsemerevaade. Vastav märge märgitud tellimuses.

Aiavaatega tuba: Standardtuba, kus vaade avaneb hotelli aiale/territooriumile.

Mäevaatega tuba: Standardtuba, kus vaade avaneb mägedele.

Peretuba: Toatüüp, mis mahutab kuni 5 inimest. Vastavalt hotellile võib olla peretuba kahest magamistoast koosnev tuba või siis suurem ruum, kus täiskasvanute magamistuba on üldruumist eraldatud vaheuksega.

Sviit: Märgib hotelli poolt pakutud luksuslikku majutust. Sviidis on üldjuhul pakutud lisateenused toas, mis teistes toatüüpides puuduvad.

Lapsevoodi: Lapse voodi sobib alla 12-aastasele lapsele.

Beebivoodi: Välivoodi/häll või võrevoodi sobib alla 2-aastasele lapsele.

Ole informeeritud ja reisi turvaliselt. Tutvu viisanõuete ja muu reisimisega seotud infoga.

https://reisitargalt.vm.ee/

Saada päring:


Küsi pakkumist soovitd väljumisele.
24/7 Klienditeenindus: