fbpx

Kogu TALV 2023-24 reisivalik on avatud! ✈

Rõõm on esitleda värsket TALV 2023-24 ranna- ja eksootikareiside valikut!

Lisaks juba tuntud talvistele lemmikutele, Egiptusele ja Tenerifele, on nüüd avatud pakkumised ka Araabia Ühendemiraatidesse ning hooaja täiesti uueks üllatajaks on unustamatu ja eriline Jordaania! ✨

Eksootikasõpru rõõmustame uuel talvehooajal ühtekokku 12 põneva sihtkohaga. Valikust leiad populaarsed Tai kuurordid (Bangkok ja Phuket)BaliMauritiuseMaldiividSeišellidSansibariMehhikoKuubaDominikaani Vabariigi ja Sri Lanka saare ning uue sihtkohana meeliergutava ja eksootilise Vietnami! 🌿

Varajastele tellijatele kehtivad hooaja parimad broneerimistingimused kuni 31.08.2023. Lisaks paindlikele reisi muutmisvõimalustele pakume Baltikumi ainsa reisikorraldajana nii tšarterlendudele kui liinilendudega kaugreisidele lisateenust «Madalaima hinna garantii+», mis garanteerib puhkuse kogu hooaja kõige soodsama hinnaga!

Rannaliival lesida on kerge, kas pole?

Õnneks annab meie uus talvereiside valik Sulle selleks palju häid ja uusi võimalusi!

Tule naudi värsket valikut, kust leiad lisaks tuntud Egiptuse ja Tenerife reisidele ka särava Dubai ja hooaja täiesti uue üllataja Jordaania.

Paindlikud reisi muutmise lisateenused kingituseks!
Broneeri aegsasti ja kergelt — vajadusel saad oma reisiplaanides tasuta muudatusi teha.

Lisateenus «Madalaima hinna garantii +» soodushinnaga!
Kui valitud reisipaketi hind hooaja vältel muutub, tagastame hinnavahe. Lisaks sisaldub teenuses ka kütusehinna tõusu kaitse.

ERIPAKKUMINE Egiptuse reisidele!
Broneeri kuni 31.05 ja saad Hurghada või Sharm el Sheikhi linnaekskursiooni TASUTA

TALV 2023-24 tšarterreiside broneerimiseelised kuni 31.08.2023:

 • Esimene sissemakse 75 € / reisija.
 • Lisateenus Madalaima hinna garantii+ soodushinnaga 15 €/reisija.
 • Lisateenus Gold Flex TASUTA — võimaldab rohkem kui 28 päeva enne reisi ühe korra lisatasudeta reisiplaanides muudatusi teha.
 • Veelgi paindlikum lisateenus Gold Flex Premium soodushinnaga
  9 €/reisija (tavahind 28 €/reisija) — võimaldab rohkem kui 14 päeva enne reisi ühe korra lisatasudeta reisiplaanides muudatusi teha.
 • Lisateenus COVIDi PAUS TASUTA.

Uuel hooajal saad troopikamelu nautida ühtekokku 12 põnevas sihtkohas!

Valikust leiad Tai kuurordidBaliMauritiuseMaldiividSeišellidSansibariMehhikoKuubaDominikaani Vabariigi ja Sri Lanka saare ning uue üllatajana meeliergutava ja eksootilise Vietnami!

Paindlik reisi muutmise lisateenus «Gold Flex» kingituseks!
Broneeri aegsasti ja kergelt — vajadusel saad oma reisiplaanides tasuta muudatusi teha.

Lisateenus «Madalaima hinna garantii +» kehtiv nüüd ka kaugreisidele! 
Kui valitud reisipaketi hind hooaja vältel muutub, tagastame hinnavahe. Lisaks sisaldub teenuses ka kütusehinna tõusu kaitse.

TALV 2023-24 kaugreiside broneerimiseelised kuni 31.08.2023:

 • Esimene sissemakse 20%.
 • Lisateenus Gold Flex TASUTA — võimalus teha kuni 42 päeva enne reisi väljumist ühe korra lisatasudeta teha reisiplaanides muudatusi.
 • Lisateenus Madalaima hinna garantii+ nüüd kehtiv ka kaugreisidele! Soodushind liinilendudega reisipakettidele 22,50 € /reisija (tavahind
  69 €/reisija).