fbpx

President Hotel Splendid 3★

Via Dietro Cappuccini, 10, 98039 Taormina ME, Itaalia
Tel: +39 0942 628010
Web: https://www.splendidhoteltaormina.com/

Kuurort: Taormina
Keskus: u 250 m
Rand: u 4 km

Asukoht:

Hotell paikneb Taormina vanalinnast ja Corso Umberto nimelisest jalakäijate tänavast paariminutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedusse jääb kohalik kool. Tubadess võib kostuda tänavamelu. Asukoha tõttu keskuse vahetus läheduses peatub transfeeribuss hotellist u 800 m kaugusel, edasi sõidetakse minibussiga. Hotelliterritooriumilt avanevad kaunid vaated Calabria rannikule ning Letojanni lahele. Hotell organiseerib transfeeri Lido Beach nimelisse randa — edasi-tagasi transfeeri hind koos lamamistooli ja varjuga u 7.50 eur inimene.

Hotellis:

Baar
Bassein

Tubades:

Telefon
Televiisor

Hotell:

Siin paiknes kunagi lopsakate aedadega klooster, hotell asub siin 1976ndast aastast. 5-korruselises hotellihoones on 2 lifti. Hotellis on baar, mis töötab ajavahemikus 09:00-17:00. Restorani ei ole.
Bassein paikneb kolmandal korrusel (u 6×12 m)

Toitlustamine:

Majutus hommikusöögiga.
Õhtusööke juurde tellida ei ole võimalik.

Toad:

Hotellis on kokku 51 erineva suurusega tuba. Toad on disainitud rahvuslikus stiilis. Heledates toonides lihtsa korvmööbliga sisustatud tubades on telefon, SAT-TV. Osades tubades on kiviplaatidest põrand, osades laminaatparkett. Vannitoas dušinurk või vann. Osades tubades on konditsioneer (lisatasu eest). Merevaade lisatasu eest. On standardtoad, kuhu majutatakse kuni 2 täiskasvanut ning suuremad standardtoad kuhu majutatakse kuni 4 täiskasvanut.