President Hotel Splendid 3★

Via Dietro Cappuccini, 10, 98039 Taormina ME, Itaalia
Tel: +39 0942 628010
Web: https://www.splendidhoteltaormina.com/

Kuurort: Taormina
Keskus: u 250 m
Rand: u 4 km

Asukoht:

Hotell paikneb Taormina vanalinnast ja Corso Umberto nimelisest jalakäijate tänavast paariminutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedusse jääb kohalik kool. Tubadess võib kostuda tänavamelu. Asukoha tõttu keskuse vahetus läheduses peatub transfeeribuss hotellist u 800 m kaugusel, edasi sõidetakse minibussiga. Hotelliterritooriumilt avanevad kaunid vaated Calabria rannikule ning Letojanni lahele. Hotell organiseerib transfeeri Lido Beach nimelisse randa — edasi-tagasi transfeeri hind koos lamamistooli ja varjuga u 7.50 eur inimene.

Hotellis:

Baar
Bassein

Tubades:

Telefon
Televiisor

Hotell:

Siin paiknes kunagi lopsakate aedadega klooster, hotell asub siin 1976ndast aastast. 5-korruselises hotellihoones on 2 lifti. Hotellis on baar, mis töötab ajavahemikus 09:00-17:00. Restorani ei ole.
Bassein paikneb kolmandal korrusel (u 6×12 m)

Toitlustamine:

Majutus hommikusöögiga.
Õhtusööke juurde tellida ei ole võimalik.

Toad:

Hotellis on kokku 51 erineva suurusega tuba. Toad on disainitud rahvuslikus stiilis. Heledates toonides lihtsa korvmööbliga sisustatud tubades on telefon, SAT-TV. Osades tubades on kiviplaatidest põrand, osades laminaatparkett. Vannitoas dušinurk või vann. Osades tubades on konditsioneer (lisatasu eest). Merevaade lisatasu eest. On standardtoad, kuhu majutatakse kuni 2 täiskasvanut ning suuremad standardtoad kuhu majutatakse kuni 4 täiskasvanut.

Lisainfo:

Hotellidel on õigus tasuta ja tasuliste teenuseid muuta. Hotellidel on õigus hooaja alguses ja lõpus osasid teenuseid mitte osutada. Toidu ja jooke hotelli restoranides ja baarides serveeritakse vastavalt hotelli poolt sätestatud reeglitele, sõltuvalt broneeritud toitlustamisest.