fbpx

Oktoober 2020: Eftalia hotellid Türgis

Reisikorraldajate esmaseks prioriteediks on meie klientide turvalisus ja ohutus.

Vastutustundliku reisikorraldajana oleme varasemast teinud veelgi põhjalikuma uuringu meie kõikides sihtkohtades sealsete hetkel kehtivate turvalisuse meetmete osas ning valinud tänastes oludes reisimiseks vaid need, kus rangelt jälgitakse WTTC poolt välja töödeldud turvalisuse protokolle, kus on piisavalt tugev tervisehoiu tase ning kus meie kliente teenindavad hotellid, mis on saanud Covid-19 turvalususe sertifikaadi. Samuti on väga tugeva kontrolli läbinud transfeeride ja muude meie poolt vahendatavate teenuste maksimaalne turvalisus vastavalt kehtestatud nõuetele

    
Veeda puhkus Eftalia veeparadiisis! Kas oled juba külastanud?

Eftalia Island koosneb kahest erinevast basseini kontseptsioonist. Saate veeta tunde lõbusa animatsiooni saatel ja kogu päeva aktiivselt — proovides 12 veeliumäge, või  lõõgastuda basseinis nautides rahu ja vaikust.
Pere kõige pisimatele leidub mitmeid tegevusi Eftalia Island miniklubis.

Türgi 2020 hooaja reiside müük jätkub!

Türgi lendude koostööpartner on lennufirma Onur Air. Lennukitüüp on Airbus 321.

        

EFTALIA AQUA 5★

Kuupäev Hind alates
08.10 619 €
10.10 616 €
15.10 649 €
17.10 645 €EFTALIA VILLAGE 5★

Kuupäev Hind alates
08.10 665 €
10.10 659 €
15.10 681 €
17.10 675 €

EFTALIA SPLASH RESORT 5★


Kuupäev,Hind alates

08.10, 641 €
10.10, 638 €
15.10, 671 €
17.10, 667 €

EFTALIA OCEAN 5★


Kuupäev,Hind alates

08.10, 667 €
10.10, 667 €

EFTALIA MARIN 5★


Kuupäev,Hind alates

08.10, 657 €
10.10, 650 €
15.10, 661 €
17.10, 653 €

Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas.
Uudiskirja näidishind hotellidel hooaeg 2020 väljumistel
Hinnad 30.09.2020 seisuga

Vaktsiinisoovitused Türgi kohta: 

Turism: Hepatiit A. Hepatiit B. Difteeria, teetanus, läkaköha ja poliomüeliit
Pikaajaline viibimine: Hepatiit A. Hepatiit B. Difteeria, teetanus, läkaköha ja poliomüeliit. Kõhutüüfus. Tuberkuloos. Marutõbi (marutaud)

HINNAS (reisipakett):

  • Lend Tallinn- Antalya — Tallinn
  • Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
  • Majutus vastavalt valitud öödeks, valitud hotellis, valitud toitlustusega
  • Reisiesindaja teenused kohapeal

Tähelepanu! Lennureisil on kohustuslik kanda maski ning enne lennukisse lubamist kontrollitakse vajadusel nõutava negatiivse Covid-testi tõendi olemasolu (Küpros). Kreetale ja Türki reisimisel ei ole negatiive PCR-testi tõend nõutav, kuid soovitame selle tegemist, et tagada kõikide reisijate maksimaalne turvalisus. Naastes Eestisse riikidest, mille antud nädala nakatumisnäit on üle 17.6, tuleb arvestada reisijärgse 14 päevase eneseisolatsiooniga. Selle alternatiiviks on Covid-testi teostus lennujaamas, ning eneseisolatsioon kuni esmase negatiivse vastuse laekumiseni (ca 2 päeva).  
Teave liikumispiirangute kohta Eestisse saabujatele on leitav siit.
Täpsem informatsioon nõutavate reisidokumentide ja sihtriigis kehtivate nõuete kohta leiab siit.

Türgi tellimuslennud toimuvad vastavalt 21.septembril 2020 kinnitatud lennupiiranguid puudutava Majandus- ja taristuministri korralduse muudatusele.

Uuendatud 24.09.2020 OLULINE INFO TÜRKI REISIMISEST

Türgis saabumise turvaprotokoll Türki sisenemisel palutakse täita terviseankeet. Kõik riiki saabujad peavad läbima tervisekontrolli (kehatemperatuuri mõõtmine), vajadusel suunatakse reisija tegema tasuta koroonatesti, positiivse vastuse korral suunatakse karantiini või haiglasse ravile. Kui leitakse, et mingil lennul on olnud COVID-19 positiivne reisija, kasutatakse saabumisel täidetud terviseankeeti selleks, et tuvastada, kes on temaga kokku puutunud. Need isikud saadetakse täiendavale uurimisele kas haiglasse või pannakse nad 14 päevasesse karantiini hotellis. Türki sisenemisel ei ole nõutud PCR testi tegemine ega QR koodide/terviseankeetide onlines vormistamise nõue; Riigisisesed piirangud Kõikides avalikes kohtades, sh tänaval ja kauplustes ning ühiskondlikus transpordis ja teistes sõidukites on maski kandmine kohustuslik. Avalikes kohtades kehtib nõue hoida distantsi 1,5-2 meetrit. Reisijate turvalisus on meie esmane prioriteet ning hoolitseme selle eest, et kõik oleks kaitstud ja hoitud. Ohutumaks reisimiseks leiab meie kodulehelt vajaliku teabe turvameetmete kohta lennujaamades, transfeeridel ja hotellis.

Kogu info leiad http://travelhit.ee/teave-ohtumaks-reisimiseks/ Juhime tähelepanu sellele, et Türgi võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi. Avaliku võimu kehtestatud nõuded ei anna reisijale õigust pakettreisilepingu üles ütlemiseks ja reisitasu tagasi saamiseks, reisitasu alandamiseks ja/või hüvitise nõudmiseks.

Lisainfot turvalisusmeetmete kohta Türgis saab (inglise keeles): https://tga.gov.tr/home/ 

Antalya lennujaam https://www.antalya-airport.aero/passengers-visitors/covid-19-measures


SAMAS KATEGOORIAS PAKKUMISEDRixos luksuslikud hotellid Türgis!

Rixos hotellid pakuvad suurepäraseid võimalusi esmaklassiliseks puhkuseks.Parim teenindus, luksuslik sisustus, rahulik atmosfäär, omapärane asukoht, eksklusiivne interjöör või lihtsalt kuninglik elu!

SUVI 2022 reiside müük on alanud!

Meil on rõõm teavitada, et SUVI 2022 esimesed reisid on broneerimiseks avatud!   Broneerides SUVI 2022 puhkusereisi kuni 31.12.2021 pakume soodsamaid hindu

Türgi 2021

Anname teada, et Türgi-Antalya 2021 otselendude reiside müük jätkub! TÜRGI: Iidne kreeka pärand ja türgi traditsioonid on piisavalt heaks põhjuseks Türgi