fbpx

SUVI 2022 reiside müük on alanud!

Meil on rõõm teavitada, et SUVI 2022 reisid on broneerimiseks avatud!  

SUVI 2022 MÜÜK ON AVATUD! — erguta oma PUHKUSEgeeni ja broneeri varakult! ☀

Reisijanu peitub me geenides — leia see üles ning erguta oma PUHKUSEgeeni! 2022. aasta suvehooajale lisandusid uued sihtkohad ja nüüd on parim aeg valida 16 puhkusepaiga seast endale sobivaim!

Lisaks tuntud kuurortidele Türgis, Kreekas ja Bulgaarias üllatame Sind esmakordselt otselendudega keset Atlandi ookeanit paiknevale paradiislikule Madeira saarele, kus valitsev subtroopiline kliima, lopsakas loodus ja imekaunis maastik on tõeliselt lummavad.  Reisivalikus on tagasi ka imekaunis Sitsiilia, tuntud Hispaania päikeserannik Costa del Sol ja puhkusesaar Mallorca. Möödunud suvel paljusid võlunud Montenegro, Atlandi ookeani äärne Algarve rannik ja eksootiline Tuneesia rõõmustavad reisisõpru ka 2022. aasta suvel.

Broneerides SUVI 2022 puhkusereisi kuni 31.12.2021 pakume soodsamaid hindu ja broneerimistingimusi:

  • Broneeringu sissemakse reisija kohta vaid 50 € — kogu reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt 14 päeva enne reisi algust.
  • Pakettreisi broneeringuga, saab reisija tasuta kaasa lisateenuse Gold Flex, mis võimaldab tal mitte hiljem kui 14 päeva enne reisi väljumiseni ühe korra ning lisatasudeta muuta puhkuse kuupäeva, kestust, hotelli, toatüüpi, marsruuti ja / või hooaega.
  • Pakettreisi broneeringus on võimalik tasuta muuta ka ühe reisija nime, kui reisi väljumiseni on jäänud rohkem kui 14 päeva.
  • Lisateenus COVIDi PAUS tasuta kaasa nii pakettreisidele, kui Y ja YD klassi broneeringutega.
  • Lai valik kuurorte, hotelle, väljumisi ja kestusi.

SUVEHOOAJA 2022 LENNUPERIOODID

Kohtade arv on piiratud. Hinnad võivad muutuda vastavalt kohtade täitumisele
Hinnad 23.08.2021  seisuga


SAMAS KATEGOORIAS PAKKUMISEDDubai 2022

Dubai on üks peamisi kuurorte ning üks tähtsamaid emiraate Araabia Ühendemiraatides. Dubai on ilmselt kõige rohkem armastatud linn emiraatides. Seal

Egiptus 2021-22 — Niiluse kruiis

Meil on rõõm teatada, et täiendasime oma 2021-2022 talvehooaja reisivalikut Egiptuse ringreisidega. Kasuta suurepärast võimalust kogeda ehedat Egiptust, näha iidseid

Gran Canaria 2021/22

Gran Canaria on suuruselt kolmas Kanaari saar ning lõõgastavat keskkonda, suurepäraseid randasid ja päikeselist kliimat arvestades on lihtne mõista, miks see