TravelHit Reisibüroo

Rixos luksuslikud hotellid Egiptuses

Rixos hotellid pakuvad suurepäraseid võimalusi esmaklassiliseks puhkuseks.
Parim teenindus, luksuslik sisustus, rahulik atmosfäär, omapärane asukoht, eksklusiivne interjöör või lihtsalt kuninglik elu!

Tunneta tõelist kvaliteeti ja luksust Egiptuse Rixos hotellides!

❤️ 𝐑𝐈𝐗𝐎𝐒 𝐡𝐨𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐝 𝐨𝐧 𝐦𝐞𝐢𝐞 𝐤𝐥𝐢𝐞𝐧𝐭𝐢𝐝𝐞 𝐥𝐞𝐦𝐦𝐢𝐤𝐡𝐨𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐝

❤️ 𝐑𝐈𝐗𝐎𝐒 𝐡𝐨𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐝 𝐨𝐧 𝐦𝐞𝐢𝐞 𝐤𝐥𝐢𝐞𝐧𝐭𝐢𝐝𝐞 𝐥𝐞𝐦𝐦𝐢𝐤𝐡𝐨𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐝
𝐒𝐇𝐀𝐑𝐌 𝐄𝐋 𝐒𝐇𝐄𝐈𝐊𝐇 𝟎𝟓.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 (𝟕 𝐨̈𝐨̈𝐝)

Ajavahemikus 13.08.2024-30.09.2024 lende ei toimu.
🔥 Lastele soodushinnad!
✅Parimad sooduspakkumised!
Hinnad on inimese kohta kaheses toas!

Rixos Golf Villas and Suites Sharm El Sheikh 5★ UAL890 €
Rixos Sharm El Sheikh 5★ UAL1 082 €
Rixos Radamis Tirana Sharm El Sheikh 5★ UAL1 129 €
Rixos Radamis Blue Planet Sharm El Sheikh 5★ UAL1 144 €
Swissotel Sharm El Sheikh All Inclusive Collection 5★ UAL1 242 €
Rixos Premium Seagate Sharm 5★ UAL1 605 €

05.08 Tallinn- Sharm EL Sheikh 00.15-05.25
12.08 Sharm EL Sheikh- Tallinn 20.25-02.05

📍Parim teenindus, luksuslik sisustus, rahulik atmosfäär, omapärane asukoht, eksklusiivne interjöör või lihtsalt kuninglik elu!

📍Tunneta tõelist kvaliteeti ja luksust Egiptuse Rixos hotellides!

Kohtade arv on piiratud. Hinnad võivad muutuda vastavalt kohtade täitumisele
Hinnad 21.07.2024  seisuga

Hurghadas ja Sharm el Sheikhis asuvad tipptasemel 5★ hotellid püüavad pilke võrratute mereäärsete asukohtade ja kaunite territooriumitega. Sinu puhkuseelamused muudab täiuslikuks laitmatu teenindus, suurepärane kõik hinnas toitlustus ning vaheldusrikas valik meelelahutust. Tutvu hotellivalikuga lähemalt ja naudi VIP puhkust Egiptuses!

Tähelepanu!

Hetkel kehtivate Egiptusesse sisenemise reeglitega saate tutvuda Välisministeeriumi kodulehel Reisi Targalt:https://reisitargalt.vm.ee/riigid/egiptus/

  • Juhime tähelepanu sellele, et Egiptus võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi.
  • Punane meri ja külalislahked Hurghada ja Sharm el Sheikhi kuurordid kutsuvad taas imelist Egiptust  avastama.

RIXOS SHARM EL SHEIKH 5★
UAL, SHARM EL SHEIKH


Ainult täiskasvanutele 18+ mõeldud 5★ hotell kauni Nabq Bay korallranna ääres. Hotellil on suur ja hoolitsetud territoorium ja avarad kaasaaegsed toad. Siin ootab Sind täielik rahu koos tipptasemel kõik hinnas + toitlustuse ja mitmekülgse meelelahutusega.

RIXOS PREMIUM SEAGATE 5★
UAL, SHARM EL SHEIKH

Nabq Bay korallranna ääres paikneva hotelli eelisteks on suur territoorium ning äärmiselt lai teenustevalik, pakkudes nõnda parimaid võimalusi meeleolukaks perepuhkuseks. Lõõgastusele lisavad jumet ülihoolitsev teenindus ning kõik hinnas+ toitlustus koos hõrgutavate maitseelamustega. 2019.aasta suvel avati uus Rixos Premium Seagate Aquaventure, eraldi osa hotelli territooriumist, eemal põhiterritooriumist „teisel liinil“: – erinevad numbritoad, basseinid, restoranid ja baarid. Uus hotellisuund sobib lastega peredele (veepark, lõbustuspark, simulatsioonitoad); avarad peretoad ja sviidid.


RIXOS PREMIUM MAGAWISH SUITES AND VILLAS 5★
UAL, HURGHADA

Hurghadas, otse mererannal, asuv modernse interjööriga 5★ hotell. Tegemist on Hurghada ühe uusima hotelliga, millel avaral territooriumil ja kaunil liivarannal saad rõõmu tunda lõõgastusest selle parimas tähenduses.

Piirangud Eestisse tagasi saabumisel:

NB! Kuna info on pidevas muutuses on kõigil reisijatel KOHUSTUSLIK lugeda Välisministeeriumi reisiinfot siin https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-liikumispiirangute-kohta-eestisse-saabujatele

Hinnas:

  • lend, transfeerid, 7 ööd kaheses toas, reisiesindaja teenused
  • Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele
  • Pidulikud jõulude ja aastavahetuse õhtusöögid on lisatasu eest. Broneeringu vormistamisel lisandub paketi hinnale õhtusöökide maksumus automaatselt.
  • Kohtade arv pakkumises märgitud hinnaga on piiratud
  • Kehtivad varajase tellija makse-ja annulleerimistingimused. 

VIISA

Kuni 30.04.2021 kehtib alljärgnev viisa vormistamise kord:
Tšarterlennuga Hurghadasse või Sharm el Sheikhi lennates saavad pakettreisi broneerinud Eesti ja Vene kodanikud Egiptuse ühekordse 30-päevase turismiviisa vormistada lennujaamas tasuta. Pass peab piirilt viisa taotlemiseks kehtima vähemalt 6 kuud riiki saabumise kuupäevast.

Kodakondsuseta nn. «halli passiga» reisijatel tuleb Egiptuse viisa saatkonnas ette vormistada. Täpsem info viisa vormistamise kohta reisikonsultandilt.

NB! Reisijad, kes reisivad Eestist Egiptusesse Vene või nn. „halli passiga” on KOHUSTUSLIK reisile kaasa võtta ka ID kaart, mis tõestab elamisluba Eestis või EU-s. Lennule registreeritakse ainult need reisijad, kellel on esitada nii ettenähtud aja kehtiv pass kui ka ID kaart.

REISIKINDLUSTUS, ARSTIABI

Reisile minnes soovitame tungivalt vormistada kõikidele reisijatele reisikindlustus, mis kataks kulud tervisega seotud juhtumite, pagasi kadumise, varguse või rikkumisega seotud juhtumite kui ka reisitõrke korral, kuna kõikide pakettreiside muutmine ja tühistamine on alati seotud kulutustega. Reisides Egiptusesse soovitame kindlasti vormistada kindlustusfirmade poolt pakutav reisi meditsiinikindlustus, kuna Eesti Haigekassa Egiptuses ei kehti.

TÄHTIS LISAINFO

Tuletame Teile meelde, et Egiptuse territooriumil on puldiga juhitavate lennumasinate (droonid, kopterid, mudelautod) kasutamine rangelt KEELATUD! Eelpoolloetletu KONFISKEERITAKSE, kasutamise eest karistatakse väga suure rahatrahvi ja vanglakaristusega. Egiptusesse on selle kauba sissevedu KEELATUD!

Saatkond

Egiptuse Araabia Vabariigi Suursatkond
Puistokatu 5A 3, 00140 Helsinki
Tel: +358 9477 7470
E-mail: embegypthelsinki.diplo@hotmail.com
https://www.mfa.gov.eg

Hinnad alates:
al. 552€
Väljumised:
Tallinnast

Saada päring:

Küsi pakkumist soovitd väljumisele.
24/7 Klienditeenindus: