TravelHit Reisibüroo

Tuneesia 2024

Тuneesia on maa, kus tunnetad Araabia ja Prantsuse kultuuri eripärasid. Riigi pikka rannikut uhub ühelt poolt imeliselt sinine meri ja teiselt poolt Sahara kõrbe laiuvad liivad.
Tuneesia pakub kõike, mida võib nimetada Põhja-Aafrika kultuuriks. Riigi taevapiiri ääristavad teravatipulised mošeed, pubidest immitseb välja magusat vesipiibusuitsu ning tänaval mängivad eakad inimesed rõõmsalt doominot.

Tuneesia on kuulus oma rannikukuurortide poolest, kuid siit leiab ka palju õdusaid kalurikülakesi, kus aeg liigub omas tempos ja turism on alles lapsekingades. Paljud Tuneesia kuurordid uhkeldavad suurepäraste spaakeskuste ja sanatooriumidega, kus pakutakse mereveega raviprotseduure, mudavanne ja ravimassaaže.
Enamik turiste suundub üldiselt Tuneesia kuulsatesse kuurortlinnadesse nagu Hammamet, Sousse, Port El Kantaoui, Monastir, Mahdia. Neis linnades saab jalutada kitsastel ajaloolistel tänavatel, tutvuda mošeede ja traditsiooniliste turgudega ning puhata hotellides, kus pakutakse esmaklassilisi teenuseid.

Parim aeg külastamiseks

Tuneesia põhjaosa rannikualadel valitseb mahe vahemereline kliima niiske ja pehme talve ning kuuma ja kuiva suvega. Päike kuldab Tuneesia randu maist septembrini, nii et päikesepuudust siin karta ei ole. Suvel on päevased temperatuurid Tuneesia kuurortides umbes 30 °C ringis ja veetemperatuur umbes 23 °C. Keskpäeval tasuks pigem varjus püsida, kuid hommiku- ja õhtutunnid on väga mõnusad. Vahemerelt puhuv briis, sukeldumine, ujumine ja muud veespordialad, mida soojas merevees või päikeselisel rannal harrastada saab, aitavad samuti ülekuumenemist vältida.

Kasulikke reisisoovitusi

Olenemata lõbusast kuurordimelust ei tohi unustada, et Tuneesia on islamiriik. Õpi tundma kohalikke traditsioone ja püüa mitte solvata kohalikke, nende kombeid ja eluviisi, seda eriti ramadaani ajal. Pühades paikades tuleb riietuda tagasihoidlikult, naistel soovitame kanda rõivaid, mis kataksid käsi ja jalgu.
Linna piires sõidavad kollased taksod. Ehkki kõik taksod on varustatud taksomeetriga, on kasulik taksojuhiga enne sõitu hinnas kokku leppida. Marsruuttaksod – külgedel musta triibuga valged mikrobussid (luaaž) sõidavad linnas ja linnade vahel kindlaksmääratud marsruudil. Odav kuurorditransport on ka tuk-tukid.
Tuneesia seaduste järgi ei tohi kohalikku valuutat riigist välja viia, seepärast vahetatakse dinaarid äralennu eel lennujaama valuutavahetuspunktis (kuni 100 dinaari) kviitungi alusel muuks valuutaks.
Kraanivee joomine pole soovitatav, eelistada tuleks pudelivett.
Suvehooajal ära unusta kasutada päikesekaitsekreemi.

✈❤️𝐓𝐔𝐍𝐄𝐄𝐒𝐈𝐀 💥 𝟏𝟑.𝟎𝟗.𝟐𝟎𝟐𝟒 (𝟕 𝐨̈𝐨̈𝐝)

🔥 Lastele soodushinnad!
✅ Parimad sooduspakkumised!
Hinnad on inimese kohta kaheses toas!

THALASSA SOUSSE RESORT AND AQUA PARK 4★ ALL573 €
ZODIAC 4★ ALL573 €
DELPHIN HABIB 4★ ALL584 €
RIADH PALMS RESORT and SPA 4★ ALL588 €
REGENCY HOTEL and SPA 4★ ALL602 €
MAHDIA BEACH and Aqua PARK 4★ ALL629 €
MARVIDA HOTEL ROSA BEACH 4★ ALL629 €
OCCIDENTAL MARCO POLO 4★ ALL676 €
ONE RESORT EL MANSOUR 4★ ALL734 €
ROYAL THALASSA MONASTIR 5★ ALL735 €
ONE RESORT AQUA PARK and SPA 4★ ALL749 €
CALIMERA DELFINO BEACH RESORT AND SPA 4★ ALL771 €
BARCELO CONCORDE GREEN PARK PALACE 5★ ALL835 €
SENTIDO BELLEVUE PARK 5★ ALL862 €
ONE RESORT PREMIUM 4★ ALL862 €
HILTON SKANES MONASTIR 5★ ALL875 €
IBEROSTAR SELECTION ROYAL EL MANSOUR AND THALASSO 5★ ALL989 €
JAZ TOUR KHALEF THALASSO AND SPA 5★ ALL1 008 €
IBEROSTAR SELECTION DIAR EL ANDALOUS 5★ ALL1 020 €
IBEROSTAR SELECTION KURIAT PALACE 5★ ALL1 052 €
STEIGENBERGER MARHABA THALASSO HAMMAMET 5★ALL1 108 €

13.09 Tallinn- Enfidha 06.00-08.10
20.09 Enfidha- Tallinn 11.10-17.05

Kohtade arv on piiratud. Hinnad võivad muutuda vastavalt kohtade täitumisele
Hinnad 09.07.2024  seisuga

Hinnad alates:
al. 573€
Väljumised:
Tallinnast

Saada päring:

Küsi pakkumist soovitd väljumisele.
24/7 Klienditeenindus: