Simena Hotel 4★

Hotellikompleks on loodud rahulikus puhkuseks peredele. Olemas sportimisvõimalused, terve päeva toimub aktiivseid meelelahutusi nii lastele kui täiskasvanutele. Võimalus majutada suuri seltskondi või perekondi villas. Simena Holiday Village asub üle tee hotellist Simena Hotel. Tagasihoidlik 4★ hotell pretensioonitule kliendile.

Loe edasi

Amara Club Marine Nature 5★

Klubihotell, mis asub männimetsas. Hea teeninduse tase, maitsev toitlustus, mugav lauge pääs merre teevad sellest sobiva puhkusekoha peredelel. Kaasaegne SPA kekus, hästi arenenud infrastruktuur, hea miniklubi ümbritsetud rohelusest. Sobib aktiivseks puhkuseks nii paaridele kui ka lastega peredele.

Loe edasi

Kamelya Collection Selin 5★

Kuulub kompleksi Kamelya World. Ühine infrastruktuur hotellidega Fulya Resort ja Kamelya Holiday Village, ainult pearestoranid ei ole ristkasutuses. Aktiivne ja lõbus meelelahutusprogramm nii täiskasvanutele kui lastele. Üks Side parimaid randu ja hea ööklubi. Kvaliteetne valik.

Loe edasi

Delphin Botanik 5★

Hotelli territoorium kujutab endast 1500 erineva taimeliigiga botaanikaaeda. Alanya piirkonna üks populaarseimaid perehotelle, hotell pakub lastele mitmekülgset meelelahutust: miniklubi, lunapark, liumägedega bassein, vitamiinibaar lastele ja täiskasvanutele. Teenuste valik välitingimsutes on seotud ilmastikuoludest.

Loe edasi

Kamelya K Club 5★

Kuulub hotellikompleksi Kamelya World, kuhu kuuluvad veel Selin Hotel ja Fulya Hotel. Väga suur ja kauni haljastusega territoorium. Kogu kompleksi infrastruktuur on hotellidele ühine, välja arvatud pearestoranid. Hotellil on piirkonna parim ja laiem liivarand, samuti üks aktiivsemaid ja lõbusamaid meelelahutusprogramme nii täiskasvanutele kui lastele. Standardtoad on tagasihoidlikud, ent deluxe toad väga head.

Loe edasi

Barut Lara 5★

Üks Lara piirkonna elegantsemaid ja mugavamaid hotelle. Hoolitsetud roheline territoorium. Head võimalused luksuslikuks perepuhkuseks ning peaks vastama väga nõudliku kliendi vajadustele. Olemas miniklubi ja teismeliste klubi, laste diskoteek, veemäed. 450m pikkune liiva-kiviklibu rand asub peamajast 400 m kaugusel. Territooriumil kurseerib shuttle-buss. Olemas oma ööklubi.

Loe edasi

Maxx Royal Belek Golf Resort 5★

Kaasaegne luksuslik suure territooriumiga golfihotell. Avarad numbritoad, kõrge teenindustase, suur hulk baare ja kõrgtasemel restorane. sobib nii paaridele kui ka lastega peredele, samuti spordisõpradele aktiivseks puhkuseks. Lasteklubi Maxxi Land 01.10 — 31.10 töötab 09:00 — 02:00. Kõrgema tasemega toatüüpides pakutakse lisakas VIP-teenust.

Loe edasi

Regnum Carya Golf & SPA Resort 5★

Uus luksuslik hotell. Hotell asub männipuude salus asuvas Carya golfiklubis. Suur territoorium, valge liivaga rand, avarad numbritoad. 70% tubadest on merevaatega. Kõrge teenindustase, uhked restoranid sobivad luksuslikuks puhkuseks. Sobib lastega peredele ja golfisõpradele. Mõeldud ka pisematele detailidele, et veeta mugav puhkus. 20 villat pakuvad luksuslikku puhkust kõige nõudlikumale kliendile.

Loe edasi

Adam & Eve Hotel 5★

Väga stiilne hotell ainult täiskasvanutele (16+). Hotelli oma juhtmõte ütleb, et tegemist on paradiisiga maa peal. Kogu hotell ongi kujundatud Adama ja Eeva loo stiilis. Stiilne ja luksusliku disainiga hotell — puhas ja elegantne, domineerib valge värv (paradiisi sümbol), palju klaaspindu ja peegleid, et tekitada lõpmatuse tunne. Igal õhtul uhked showd. SOOVITAME noortele ja moodsa disaini nautijatele!

Loe edasi

Gloria Golf Resort 5★

Osa kompleksist, kuhu kuuluvad hotellid Gloria Resort, Gloria Verde Resort ja Gloria Serenity Resort. Vaieldamatult üks Türgi parimaid hotelle VIP klientidele. Hoolitsetud roheline territoorium, arenenud infrastruktuur — SPA keskus, lasteklubi, veepark, teemarestoranid. Hea teenindus ja toitlustus, kaasaegsed numbritoad. Sobib luksuslikuks perepuhkuseks koos lastega ja spordisõpradele.

Loe edasi

Mardan Palace 5★

Luksuslik hotell, mis vaieldamatult sobib väga nõudlikule ja piiramatu eelarvega puhkajale. Interjööris on tunda idamaist koloriiti ja eksootikat. Avarad numbritoad. Oma spaa ja loomaaed. Suurel territooriumil palju purskkaeve, restorane ja kauplusi.

Loe edasi
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide